RANDERS telefon: 86 42 38 77​

​AARHUS telefon: 86 42 38 77

Kontakt

​Randers:

John Drejer A/S
Alsikevej 10
8920 Randers NV
Telefon: 86 42 38 77

Fax 86 41 10 50
data@john-drejer.dk

​Aarhus:

John Drejer A/S
Søren Frichs Vej 20
8000 Aarhus C
Telefon: 86 42 38 77
Fax 86 41 10 50
data@john-drejer.dk

JOHN DREJER A/S
Alsikevej 10
8920 Randers NV

Aarhus:
John Drejer A/S
Søren Frichs Vej 20
8000 Aarhus C

Jeppe Drejer

Direktør / Ejer
Aut. El-installatør
jeppe@john-drejer.dk
Telefon: 86 42 38 77

John Drejer

Ejer

Aut. El-installatør
john@john-drejer.dk

Telefon: 87 10 17 07​

Peter Skrubbeltrang

Økonomichef

peter@john-drejer.dk

​Telefon: 89 15 22 24​

Kenneth Kristensen
Salg / Projektleder
kenneth@john-drejer.dk

Telefon: 87 10 17 05​​

Max Vad

Salg / Projektleder
max@john-drejer.dk

Telefon: 87 10 17 03​

Lene Hjortshøj

Bogholderi

lene@john-drejer.dk

Telefon: 86 42 38 77

Alf Nielsen
Salg / Projektleder
laase@john-drejer.dk

Telefon: 86 40 68 10​​

Louise Østergaard
Bogholderi
louise@john-drejer.dk

Telefon: 89 15 22 25​

Anders Bertelsen

​Salgs- og projektleder, Pro-center Vest

anders@john-drejer.dk

Telefon: 87 10 17 02

Rasmus Bertelsen

Salgs- og projektleder​

rasmus@john-drejer.dk

Telefon: 89 15 22 26

Er du interesseret?

Følg med i John Drejers hverdag på Facebook og se hvad der rør sig i vores virksomhed.

Vi kan være dig behjælpelig med alt fra el-installation til klima- og energistyring.

​Så kontakt os på 86 42 38 77, og hør mere om hvad

vi kan gøre for dig.​

✩ ✩ ✩ ✩ ✩

​Vurderet 5 / 5 stjerner på baggrund af 9 anmeldelser på​ Facebook

Firmanavn & CVR​

John Drejer A/S

CVR: ​21783692

Find os

Alsikevej 10, 8920 Randers NV

Søren Frichs Vej 20, 8000 Aarhus C

Kontakt os

Telefon: 86 42 38 77

E-mail: data@john-drejer.dk