Kontakt John Drejer A/S​

Vi glæder os til at høre fra dig! Vi kan træffes alle ugens hverdage, enten på telefon eller e-mail. Du er mere end velkommen til at tage kontakt og få en helt uforpligtende snak omkring, hvad vi kan hjælpe dig med. Skulle du have akutte spørgsmål eller problemer, så henvend dig på telefonen, så vender vi tilbage til dig, så hurtigt som muligt.​

Generelle henvendelser​

 
 
 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontakt vores afdelinger​

Mød vores medarbejdere​

​Jeppe Drejer

Direktør / Ejer

Aut. El-installatør
jeppe@john-drejer.dk
Telefon: 86 42 38 77

John Drejer

Ejer

Aut. El-installatør

john@john-drejer.dk

Telefon: 87 10 17 07​

​Peter Skrubbeltang

Økonomichef

peter@john-drejer.dk

Telefon: 89 15 22 24​

​Kenneth Kristensen

Salg / Projektleder

kenneth@john-drejer.dk

Telefon: 87 10 17 05​​

​Max Vad

Salg / Projektleder

max@john-drejer.dk

Telefon: 86 42 38 77

Lene Hjortshøj

Bogholderi

lene@john-drejer.dk

Telefon: 86 42 38 77

​Louise Østergaard

Bogholderi

louise@john-drejer.dk

Telefon: 89 15 22 25​

Anders Bertelsen

Afdelingsleder Sikring

anders@john-drejer.dk

Telefon: ​86 40 68 10​

Rasmus Bertelsen

Salgs- og projektleder​

rasmus@john-drejer.dk

Telefon: 89 15 22 26

Højt serviceniveau prioriteres

Hos John Drejer går vi aldrig ned på serviceniveauet - det er en del af os.

Stor faglig ekspertise

Vi kan vores fag og har mange års erfaring som autoriserede el-installatører.

​Autoriserede eksperter

Hos os kan du være sikker på veludført arbejde - vi er nemlig autoriserede.

Alle kan få et godt tilbud

Uanset om du er privatkunde eller erhverv, giver vi et godt tilbud på din opgave.

Mød vores team af

​Autoriserede el-installatører

Vi står klar til at hjælpe dig med service og installation.
​Søger du en god pris på din opgave, giver vi gerne et uforpligtende tilbud.